Uczniowie klasy II w dniu 23 października 2023 roku wybrali się na pieszą wycieczkę do piekarni "Żaneta" w Bajdach, której właścicielem jest pan Michał Krasowski.
Dzieci miały okazję zapoznać się z pracą piekarza i cukiernika.
Największa frajdą dla nich było samodzielne wałkowanie ciasta, wykrawanie ciasteczek i ich ozdabianie.
Dziękujemy pracownikom piekarni za życzliwe i gościnne przyjęcie oraz za słodki prezent.